Масажне крісло

AlphaSonic

цена 105 090 грн

(3 390 EUR)

Сертифицирован в Украине

Немає в наявності!

Всього 21 хвилина та - ніякої втоми!

Ексклюзивна модель, яка не має аналогів.

4 програми Braintronics®

«Денний сон»

Організація та проведення переговорів, тривале перебування за комп'ютером, необхідність прийняття важливих рішень – така щоденна робота в режимі нон-стоп змушує наш мозок працювати в інтенсивному режимі (бета- та гамма-хвилі). Однак якщо мозок не працює в режимі альфа, тобто не виробляє хвилі, що відповідають за розслаблення, ми отримуємо хронічну напругу.

Складні робочі моменти та побутові питання багато хто вирішує за допомогою вина, цигарок, екстремальних видів спорту. Але якщо посеред дня виділити всього 21 хвилину собі, включивши програму «Денний сон», ви швидко відновите сили, можете відключитися від зовнішніх подразників, відпочинете і налаштуєтеся на активний стан.

«Успіх»

Як правило, ми до останнього моменту готуємося до важливих зустрічей, програючи в думці можливі запитання-відповіді співрозмовника, всю розмову. Програма «Успіх» заспокоїть та допоможе налаштуватися на важливу зустріч. Знадобиться всього 20-30 хвилин - і ви впевнені, спокійні та готові до зустрічі.

Мета програми «Успіх» – досягти стану максимальної концентрації. Програма допоможе увійти до альфа- та легкого тета-стану. У цих станах наш мозок отримує підказки від своєї підсвідомості. Розслабтеся - це найкраще, що ви можете зробити перед серйозною розмовою.

«Повне відновлення»

Якщо посеред дня у вас немає жодної хвилини вільного часу для масажу, - увімкніть увечері програму «Повне відновлення», і Braintronics допоможе вам максимально розслабитися, генеруючи хвилі альфа-і тета-діапазонів.

Роблячи цей вид масажної програми 10-15 днів поспіль, ви помітите покращення пам'яті, самопочуття, позитивний ефект накопичуватиметься день за днем.

«Нірвана»

Програма "Нірвана" розрахована на максимальне розслаблення вашого організму.

Унікальні можливості

ZERO-G - режим невагомості

ZERO-G - це комфортний масаж. Для проведення масажної процедури крісло розкладається так, щоб користувач відчував себе максимально зручно. Ноги, зігнуті в колінах під кутом 135о, кут між стегнами і тулубом - 118о - це і є ZERO-G, найрозслабленіше лежаче положення: ніяких затискачів і блоків.

zero-g

Приємний масаж всього тіла: від шиї до сідниць

Унікальний масаж, який здійснюється від шиї та до сідниць, враховуючи при цьому всі вигини хребта, – це максимум розслаблення, жодних неприємних відчуттів! До того ж, кожен користувач може індивідуально налаштувати рух роликів під свою вагу та зріст.

SL-каретка
+
3D-масаж

Full Air — компресійний масаж всього тіла

2 компресори, які підтримують постійний тиск у 74 повітряних подушках, - це масаж вищого рівня!
Режим може запускатися без роликового масажу як додаткова програма.

Full
Air

Зігріває спину та поперек

Зігріває поперек і всю спину. Цей режим є профілактикою радикуліту, оскільки прогрівання дозволяє роликам глибоко опрацьовувати м'язи спини. Вони стають більш розслабленими та еластичними.

Прогрів

Особисті налаштування

Масажне крісло здатне запам'ятовувати особисті налаштування двох користувачів. Достатньо лише після процедури вибрати кнопку М1 або М2, крісло запам'ятає ваші параметри: вагу та зріст, а також ширину спини інше. Перед наступним сеансом достатньо натиснути М1 або М2, щоб без сканування крісло почало здійснювати масаж.

Прогрів

Види масажу

Масаж з постукуванням

Масажні ролики здійснюють почергові короткі удари, наслідуючи подушечки великого пальця, подібно до рухів професійного масажиста. Така дія биття на організм - рефлекторна.

Роликовий масаж

Роликовий масаж являє собою приємне чергування напруги та розслаблення м'язів. Масаж сприяє релаксації та заспокоєнню, надає на організм лімфодренажну дію, при цьому покращується обмін речовин, виводиться зайва рідина, що виводиться з організму та токсини.

Розминаючий масаж

Масажні ролики, подібно до досвідчених рук масажиста, ретельно розминають шкіру та м'язи, повторюючи рухи великого та вказівного пальців рук. Вплив здійснюється на активні точки в області спини, які використовуються при акупунктурі.

Масаж з постукуванням

Рельєфні масажні ролики здійснюють легкі удари, схожі удари долоні. Після поплескування тіло наповнюється енергією, залишається відчуття розслабленості. Такий вид масажу стимулює природні захисні сили організму.

Компресійний масаж

У ручному масажі компресійного масажу немає! Повітряні подушки, по черзі надуваючись і здуваючись, масажують тіло, у своїй стимулюються природні рефлекси м'язів. Така дія особливо приємна ногам - в області ступнів та литок.

Шіацу масаж

Шиацу, або натискання пальців, це вид терапії, що був винайдений у Японії. Техніка масажу полягає у легких натисканні на строго певні активні точки. Масаж Шіацу підвищує захисні сили організму людини, за рахунок чого підвищується опірність захворювань.

Dual-Action

Одна з найінтенсивніших функцій масажу! Dual-Action поєднує комплексну дію двох різних технік: масаж з постукуванням і розминаючий. Dual-Action оцінять любителі сильного масажу.

Підлаштовується
під вас на відмінно

Крісло зробить масаж м'якшим

Додаткова подушка, призначена для спини, пом'якшить масаж, якщо він здається жорстким.

1

Налаштування ширини плечей

За допомогою пульта дистанційного керування плечові масажери регулюються по ширині.

2

Регулювання положення

Плечові масажери крісла регулюються за шириною за допомогою дистанційного пульта.

3

Масаж – там, де необхідно

Зручне регулювання положення роликів під час масажу за допомогою пульта дистанційного керування.

4

Крісло витримує 120 кг

Якість масажу дотримується навіть при максимально допустимій вазі користувача 120 кг.

5

AlphaSonic - це турбота про ваш будинок

Не дряпає підлогу

Коліщатка транспортування

Коліщатка транспортування дозволяють легко пересувати крісло вагою 145 кг, не пошкоджуючи підлогового покриття.

Низький шум

Низький рівень шуму

Ви можете робити масаж, не боячись при цьому, що дитина прокинеться.

Економить місце

ZeroSpace економить місце

ZeroSpace - це можливість встановити крісло всього за 10 см від стіни! Крісло від'їжджає від стіни лише тоді, коли розкладається.

Низьке енергоспоживання

Енергоспоживання клас A

Енергоспоживання - клас A: всього 0,23 кВт/год.

Захист від зіткнення

Захист від зіткнення SafetyProtection®

Функція SafetyProtection® допоможе повернути крісло у вихідне положення, якщо дитина або домашня тварина опинилися за нею в момент розкладання. Досить легкого дотику до чутливої платформи крісла.

Матеріал SolidTex® - максимально простий у догляді

Матеріал обшивки крісла SolidTex® розроблений спеціально для масажних крісел. В основі матеріалу - зносостійка бавовна, яка досить проста у догляді. SolidTex, на відміну від натуральної шкіри, не деформується, не збирає статичної електрики, за рахунок чого крісло довгий час виглядає як нове.

Також SolidTex® зберігає та перерозподіляє тепло. При масажі в легкому одязі користувач відчуває прогрівання всього тіла, що підвищує якість масажу.

Не накопичує статичної електрики

Зберігає та перерозподіляє тепло

Довгий термін служби

Гарантія якості

Вся електроніка, двигуни та компресори масажного крісла відповідають системі якості ISO 9001.

Компанія надає розширену безкоштовну гарантію на всі крісла. Для цього потрібно лише зареєструвати покупку на нашому веб-сайті, вказавши серійний номер крісла.

Протягом 5 років з моменту покупки крісла ми гарантуємо безкоштовну діагностику та безкоштовний гарантійний ремонт.

Відгуки покупців

Марго

У нас вдома це диво-крісло AlphaSonic від ТМ Casada. Спробувала масаж у цьому кріслі рік тому на виставці, відтоді спалахнула купити додому. Вважаю покупку цілком виправданою! Живемо тільки раз, а здоров'я та самопочуття – це найголовніше, безцінне! Моя мама практично живе у нас (допомагає з дитиною), то для неї масаж в AlphaSonic став взагалі другим народженням! Біль у суглобах пройшов, тиск нормалізувався, поперек перестав нити і "стріляти". Загалом, не знаю, що працює: крісло чи самонавіювання мами, але вона до нас приходить тепер як на сеанс масажу. Я також балую себе 2-3 рази на тиждень якісним масажем. Скажу більше – з масажем руками не порівняти. Слава Богу, що у 21 столітті вже є такі чудо-машини! Купувала в офісі Касади, сервіс, доставка та знижка порадували.

Технічні характеристики AlphaSonic

Загальні характеристики

Виробництво

Casada/Німеччина

Гарантія

1 рік на ремонт

Масажні програми

Авто-програми

4 (розслаблююча, заспокійлива, відновлююча, програма повітряного масажу, розтяжки, програма комфорт, синхронізації з музикою та демонстраційна)

Масажні програми

2 - у підніжці крісла (повітряно-компресійний та роликовий)

Програми Braintronics

4

Масаж рук

є (повітряно-компресійний)

Ролики в області спини

4

Ролики в області ступнів

4

Розміри

Розміри

135х76х113 см (у зібраному стані)

Розміри в коробці

165x78x90 см

Мінімальна відстань від стіни

5 см при встановленні

Кут нахилу спинки

30°

Кут нахилу підніжки

90°

Вага крісла

93,5 кгг

Максимальна вага користувача

120 кг

Максимальний ріст користувача

200 см

Електричні параметри

Основна напруга

220-240 В

Частота

60 Гц

Потужність

150 Вт

Спробуйте це крісло у дії – запишіться на безкоштовний тест-драйв.

Заповніть форму нижче, і ми заощадимо вам час

  • уточнимо найближчий магазин, де є AlphaSonic
  • зателефонуємо та розповімо про можливі акції та знижки
  • попередимо продавця, щоб в обговорений час вам не довелося чекати, оскільки для повноцінного тест-драйву потрібно 20-30 хвилин

AlphaSonic

Магазини в Україні

© Офіційний представник Casada в Україні

Україна, м.Київ, Героїв Сталінграда 8, корпус 5

Записатися на безкоштовний масаж