РІШЕННЯ ПЕРШЕ В ЄВРОПІ
ДЛЯ ЗНЯТТЯ ВТОМИ

І СТРЕСА
Депресія, стрес, емоційне вигоряння – у кожного з нас є душевні недуги, які можуть мати негативні наслідки.
Таких зовнішніх подразників у наші дні стає дедалі більше.
Ці фактори призводять до виникнення неймовірно небезпечного для здоров'я хронічного стресу.
Відео Braintronics
Дізнайтеся докладніше, як Braintronics допомагає знімати стрес та розумову напругу.
МИ ДУМАЛИ НАД ЦІЄЮ ПРОБЛЕМОЮ! ЯК МОЖНА ЗНЯТИ ВТОМУ МОЗКУ?

І ЗНАЙШЛИ ВІДПОВІДЬ У ТЕХНОЛОГІЇ АУДІОСТИМУЛЯЦІЇ БІНАУРАЛЬНИМИ РИТМАМИ.

ЩО ТАКЕ БІНАУРАЛЬНІ РИТМИ?

Бінауральні ритми – це стан роботи головного мозку, під час якого він сприймає звукові хвилі частоти, яка відсутня насправді. Наприклад, у спеціальних навушниках Braintronics у ліве вухо відправляється сигнал на частоті 114 Гц, а праве - 107 Гц. Людське вухо не вловлює таку різницю, проте її сприймає мозок, завдяки чому і починає функціонувати на частоті різниці цих звукових хвиль – у нашому випадку 7 Гц.

За допомогою спеціальних мелодій надається можливість перевести мозок, що знаходиться в стані збудження (Бета-хвилі), на частоту хвиль, що відповідають за повне розслаблення (Тета-хвилі).

АЛЬФА // Найвідоміший діапазон. Альфа-хвилі виникають під час усвідомлення та у стані розслаблення. Альфа — як проміжна стадія між станами “сон – пробудження” (з частотним діапазоном 7–14 Гц). Ви розслаблені та спокійні, почуваєте себе заспокоєно. Це найкращий стан для інтенсивного навчання, оскільки підсвідомість дуже сприйнятлива до навчального матеріалу.
ТЕТА // Перебуваючи в межах частотного діапазону 3–7 Гц, ви розслаблюєтеся ще більше, ніж у Альфа-діапазоні. Тета-хвилі виникають при медитації або під час легкого сну. Всі вказівки у цей час поглинаються вашою підсвідомістю, тому не бажано засинати перед телевізором. Контроль підсвідомості також засинає, і весь ТВ-контент, включаючи негативні повідомлення, потрапляють у вашу підсвідомість.
БЕТА // Перебуваючи в межах частотного діапазону 14–30 Гц, Бета хвилі відповідають за вашу високу концентрацію та розумову діяльність. У такому стані ми перебуваємо більшу частину часу: не спимо, думаємо, зосереджуємося, працюємо.
Дельта// Дельта-хвилі - це найнижчий частотний діапазон 0,5-3 Гц. Це діапазон мозкових хвиль нашого несвідомого стану, що проявляється у стадії глибокого сну, під час якого немає жодних сновидінь. Під час цієї фази розподіляються важливі гормони зростання. Дельта-хвилі мають велике значення для правильної роботи імунної системи.
СИСТЕМА ГАРМОНІЇ ТІЛА І РОЗУМУ.
МАСАЖНЕ КРІСЛО + BRAINTRONICS
Звуки, що пробуджують мозкові хвилі: бінауральні ритми та музика.
Звуки, які завдяки стимуляції мозку через пробудження мозкових хвиль покращують пам'ять та розумову концентрацію.
Особливий масаж
Масаж тіла автоматично підлаштовується під індивідуальні розміри користувача. Активуючи головний мозок, він знімає відчуття напруги.
У чому суть роботи?

Аудіостимуляція мозкових хвиль Брейнтронікс починається, як правило, з Бета-хвиль, це нижчі частоти. Система, для м'якої синхронізації, повільно спрямовує ваші мозкові хвилі до вищих, а потім – до нижчих Альфа-хвиль.

Тета- та Дельта-хвилі використовуються для відновлення та глибокого розслаблення під час аудіостимуляції.

МОДЕЛІ МАСАЖНИХ КРЕСЕЛ ,
У ЯКИХ Є ТЕХНОЛОГІЯ
АНТИСТРЕС-СИСТЕМА BRAINTRONICS

Гарантія якості

Вся електроніка, двигуни та компресори масажного крісла відповідають системі якості ISO 9001.

Компанія надає розширену безкоштовну гарантію на всі крісла. Для цього потрібно лише зареєструвати покупку на нашому сайті, вказавши серійний номер крісла.

Протягом 5 років з моменту покупки крісла ми гарантуємо безкоштовну діагностику та безкоштовний гарантійний ремонт.

Відгуки покупців

Марк, Київ

Спробувавши цю систему, я став її фанатом. Без перебільшень! Такий відпочинок ні з чим не зрівняється, хоч ти спи цілу ніч – так не відпочинеш. Медитація, аудіостимуляція, брейтронікс - звучить незрозуміло начебто, але одягнув навушники, 1 раз пробував - і вже точно знаєш, як швидко можна відпочити. І, головне, ефективно. Це ідеально для мене. Рекомендую кожному!

Магазини в Україні

© Офіційний представник Casada в Україні

Україна, м.Київ, Героїв Сталінграда 8, корпус 5

Записатися на безкоштовний масаж