Titan

Поліпшіть своє самопочуття та якість життя!

цена 333 700 грн

В наявності!

Доставимо безкоштовно!

Купити в 1 клiк

Масажне крісло TITAN

Людський мозок - складний орган, що складається з незліченних нервових клітин, також званих нейронами. Кожна клітина постійно виробляє крихітні електричні імпульси. Кожна думка, кожен звук та кожне враження – все передається через невеликі електричні імпульси; це, так би мовити, мова мозку. Сума цих імпульсів графічно представлена як хвилі. Ці хвилі називаються мозковими хвилями.

Комбінуючи звукову стимуляцію braintronics®, керовану медитацію та заспокійливий масаж, можна досягти різних станів розслаблення у мозку шляхом стимуляції мозкових хвиль. Незалежно від того, чи ви хочете краще сконцентруватися, розслабитися або побалувати себе - все можливо з масажним кріслом з лінійки Casada.

Інструкція з експлуатації

Специфікація

Кольори білий, темно-коричневий
Розміри у вертикальному положенні 81,5 x 167 x 124,5 cm
Розміри у розкладеному вигляді 81,5 x 180-195 x 98,5 cm
Вага 159 кг
Напруга 220-240 В ~ 50/60 Гц
Номінальна потужність 180 Вт
Тривалість масажу 30 хв
braintronics® 21 хв.

braintronics® в кріслі Titan

Абсолютно нова програма braintronics® тепер відкриває вам унікальні можливості: насолоджуйтесь програмами релаксації, адаптованими до ваших особистих потреб, і пориньте у світ braintronics®. Технологія braintronics® використовує звукову стимуляцію для синхронізації мозкових хвиль. Ваше напружене тіло розслаблюється завдяки комбінації із спеціально розробленою програмою масажу.

Titan поєднує в собі технологію braintronics® з новим дизайном та абсолютно новим видом відпочинку.Дізнайтеся
про антистрес-систему
   Детальніше

Ми добре подбали про ваші потреби

Гарантія якості

Вся електроніка, двигуни та компресори масажного крісла відповідають системі якості ISO 9001.

Компанія надає розширену безкоштовну гарантію на всі крісла. Для цього потрібно лише зареєструвати покупку на нашому сайті, вказавши серійний номер крісла.

Протягом 5 років з моменту покупки крісла ми гарантуємо безкоштовну діагностику та безкоштовний гарантійний ремонт.

Відгуки покупців

Сергій, Васильків

Купив це крісло, бо так вже сталось, що кожному в сім’ї треба щось масажувати. Тато роками ходив до масажиста, у мами проблеми з ногами, а я тепер зі спиною маю. Кріслом задоволений на всі 100! А той новий режим Брейнтронікс - це щось унікальне, я сідаю на 20 хвилин, і потім ніби на світ народився. Тато тепер в кріслі навіть книжки читає, так “бронює” собі час за старою звичкою. Від мами теж не чув скарг на ноги вже давно. Ще й гарно в нашому домі, престижно і стильно, кожен гість хоче спробувати, а я і не проти, аби були здорові. Супер технології, ми всі задоволені.

Магазини в Україні

© Офіційний представник Casada в Україні

Україна, м.Київ, Героїв Сталінграда 8, корпус 5

Записатися на безкоштовний масаж